Zahájení provozu26.5.09

Vážení zemědělci,

dne 26.5. byl spuštěn do veřejného provozu internetový dispečink zemědělských služeb - ASOL - AgroSlužbyOnLine. Jde o webový portál určený ke zprostředkovávání kontaktů poskytovatelů a uživatelů zemědělských služeb. Soustředí na jednom místě nabídky a poptávky po službách a na základě důležitých parametrů je bude vzájemně přiřazovat.

Klade si za cíl vnést systém do sféry zemědělských služeb v České republice a na Slovensku.

Příjemcům a uživatelům zemědělských služeb by měl rozšířit obzory a zpřehlednit výběr nejvhodnějšího poskytovatele. Dosud ho museli hledat pouze na základě osobních známostí nebo náhodně vycházející inzerce poskytovatelů.

Naproti tomu majitelům často drahé zemědělské techniky dává tento portál do ruky nástroj, jak svoji investici maximálně využít a nabídnout ji efektivně do služeb. Také profesionálním podnikům služeb nabízí výbornou možnost prezentace.

Vzhledem k tomu, že jde o projekt v zemědělské praxi dosud nerealizovaný, uvítáme Vaše jakékoli náměty a návrhy na zlepšení a zkvalitnění portálu, tak aby svými vlastnostmi všem uživatelům maximálně vyhovoval.

 

Tímto Vás tedy na našich nových stránkách vítáme a doufáme, že budete s našimi službami spokojeni.

 

Váš ASOL Team

 

zpět na přehled aktualit
© 2009 ASOL - AgroSlužby On-Line.cz - Internetový dispečink zemědělských služeb Tvorba webových stránek Studio GRAFIQUE ~ Brno